Renk Kodları

Transformice Renk Kodları

Transformice Renk Kodları
Written by Renk

Transformice oyununda yer alan fareler için renk ve kürk kodlarından söz edilebilirken normal fare rengi kodu #78583A’dır. Genel arka plan rengi kodu ise #697394’tür. Bağımsız geliştiriciler tarafından geliştirilen Transformice oyunu çok oyunculu bir platformdur. 2010 yılından bu yana bilinen oyunun 2015 yılında Steam’e yüklendiği görülür. Oyuncuların bir görev etrafında hareket ettiği oyunda fareler ve kürkleri için renk kodları vardır. Ayrıca arka plan renk kodları gibi kodlara da gereksinim duyulur. Transformice Renk Kodları merak edilirken çeşitli kodlardan söz etmek gerekir.

Oyun fareler üzerine şekillenirken oyuncuların görevi harita üzerindeki peynirlerden bir parça toplamak ve fare deliğine dönüş yapmaktır. Puan kazanmak için peynir toplama şartı bulunan oyunun en yüksek puanlı oyuncusu en fazla peynir toplayandır. Yüksek puana sahip olan oyuncu aynı zamanda da harita üzerinde şaman olarak görev yapar.

Oyunda şamana ait olan görev ise diğer oyuncuların peynir toplamaları sırasında onlara yardım etmektir. Sürekli güncellenen oyunlar arasında yer alan Transformice içerisinde etkinlikler düzenlenirken yeni eşyalar da oyuna dahil olur.

İlginizi Çekebilir: Renk Kodları

Transformice Nedir?

Dijital platformlarda oynanan çok oyunculu oyunlar arasında birçok örnek bulunur. Transformice Nedir? Dendiğinde çok oyunculu bir oyundan söz etmek gerekir. Platformun 2015 yılından bu yana Steam’e eklendiği bilinirken bağımsız oyun geliştiricilere ait bir oyundur. Transformice Renk Kodları oyun içerisinde kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği bir bilgi olurken fare renk kodları ya da kürk kodları gibi birçok renk kodundan söz edilebilir.

Oyunda temel gaye peynir toplamak olurken oyuncu peynir topladığında tekrar fare deliğine döner. Fare deliğine giriş yapabilme koşulu peynir toplamaktır. Bundan dolayı da oyuncuların peynir toplaması bir zorunluluktur. Oyuncular deliğe girecekleri zaman bir sıralamadan söz etmek gerekir. Birinci ya da ikinci ve üçüncü olarak deliğe giren oyuncuların puan kazandığı görülür. Ayrıca oyuncu profilinde toplanan peynir sayıları da görülebilir.

Haritalarda verilen süre 2 dakika olurken bu zaman bitiminde harita yenilenmektedir. Oyuncu profilinde yer alan bilgiler arasında oyun sırasında gösterdiği performans grafiği de bulunur. Oyuncunun dereceleri ya da topladığı peynir miktarı gibi tüm bilgiler burada yer alır.

İlginizi Çekebilir; X Ray Cihazı Renk Kodları

Transformice Renk Kodları oyuncuların merak edecekleri arasında yer alırken çeşitli kodlardan söz edilebilir. Bu oyunda oyunculardan en yüksek puanı alanın şaman olduğu görülürken bu görevi kazanan katılımcı diğer farelerin fare deliğine ulaşmasına yardım eder. Kurtardığı fareler şamanın profilinde görülür.

Şaman 1000 fare kurtardığında totem modu onun için açılır. Oyun seviye özelliğine sahip oyunlar arasında yer alır. Şaman öldüğünde bir kez doğma hakkı bulunur. Her seviye için bir puan eklenmektedir. Bu oyuna ait bir çizgi film de bulunur. Çok oyunculu bir platform olan Transformice her geçen gün katılımcı sayısını artıran oyunlar arasında yer almaktadır. Oyuncuların ilgisini çeken oyunlar arasında yer alan ve çevrimiçi oyunlardan biri olan Transformice’de oyuncuların genel amacı engelleri aşmak ve peynirleri yuvaya ulaştırmak.

Bunun yanı sıra oyun içerisinde yer alan tüm farelerin birbirine rakip olduğu görülürken peynirin yuvaya taşınmasında süre sınırlaması bulunur. Oyunda renk kodlarına gerek duyulurken bu kodlar sayesinde eşyaların kişiselleştirilmesi mümkün olur. Bu kodlar ayrıca şaman rengi bölümünde de oyuncular için gerekli olabilmektedir. Ayrıca kürklere ait renk kodları da vardır. Farelere ait çeşitli renk kodları bulunurken bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • #78583A
 • #BD9067
 • #593618
 • #8C887F
 • #DED7CE
 • #4E443A
 • #E3C07E

Kürkler için geçerli olan bazı kodlar ise şunlardır:

 • Beyaz bölge: #CDC6C2
 • Kahverengi bölge: #63431A
 • Ten rengi bölge: #303030
 • Turuncu bölge: #803E1A

About the author

Renk

Leave a Comment